اخبار

همایش شعر مقاومت به میزبانی شهرستان دورود برگزار گردید

همایش شعر مقاومت به میزبانی شهرستان دورود برگزار گردید
روز گذشته همایش شعر مقاومت به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور شاعران شهرهای دورود ، ازنا و الیگودرز در سالن آمفی تاتر دانشگاه آزاد اسلامی دورود برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرتان دورود ، این مراسم با حضور امام جمعه ، فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت ،رییس و اعضای شورای شهر ، مسئولین ادارات و نهادهای دولتی و  جمعی از هنرمندان و شاعران برگزار گردید .

سرهنگ سالاروند فرماندهی سپاه ناحیه دورود طی سخنانی ضمن بیان تبریک به مناسبت هفته بسیج هنرمندان بسیجی را از اقشار تاثیر گذار جامعه قلمداد کرد و افزود : در تمامی حوزه ها اعم از ورزشی، علمی و آموزشی  ، اقتصاد ، کسب و کار ، فناوریها  ، فرهنگی و هنری  و  ... بسیجیان هر حوزه بدون چشم داشت  و به طور خودجوش در حال خدمت به آحاد مردم هستند .

وی ضمن تقدیر از سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان اظهار داشت : هنرمندان  بسیجی در تمامی حوزه ها خصوصا شعر و ادبیات همواره با آثار ارزشمند خود یاد و خاطره مجادهتها ، رشادتها و آرمانهای انقلاب اسلامی را زنده نگه داشته اند و در این مسیر آثار خلاق و ارزشمندی را از خود به جای گذاشته اند .

در ادامه دکتر زیدوندی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود نیز جایگاه ادبیات و شعر را در حوزه مقاومت و پایداری تبیین و تشریح نمود و بیان داشت : شاخصه های مهم ادبیات مقاومت و پایداری بر مبنای استکبار ستیزی استوار است و این فاکتور در طول زمان مستمر و ادامه دار خواهد بود .

در این همایش شاعران شهرهای دورود ، ازنا و الیگودرز به ترتیب اشعار خود را قرائت نمودند و در پایان با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی از آنان تجلیل به عمل آمد .

۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۴
ارشاد دورود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید