اخبار

برنامه های فرهنگی و هنری در زندان دورود

برنامه های فرهنگی و هنری در زندان دورود
صبح امروز 27 آبان ماه 1400 به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی رییس زندان شهرستان دورود با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ، در این نشست که با حضور زیدوندی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، جمشیدی رییس و حجت الاسلام حسن پور معاونت فرهنگی زندان شهرستان دورود  در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد ، در خصوص تعامل برنامه های فرهنگی و هنری بین دو دستگاه گفتگو گردید .

زیدوندی طی سخنانی اهمیت فعالیتهای فرهنگی و هنری را تشریح نمود و افزود : با توجه به اینکه زندان بخشی از جامعه محسوب می گردد ، اجرای فعالیتها و برنامه های فرهنگی و هنری و تجهیز کتابخانه  زندان  جهت زندانیان الزامی است و می بایست در این راستا اقدامات اساسی و کابردی به عمل آید .و این مهم با تعامل دو دستگاه در این راستا عملیاتی می گردد.

جمشیدی رییس زندان دورود نیز ضمن تشکر و قدردانی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت : فرهنگسازی و توجه به مقوله فرهنگ و هنر یکی از نیازهای اساسی این قشر محسوب می گردد که امیدواریم با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بتوان گامهای مهمی در این زمینه برداشته شود .و از خلاقیت هنرمندان در رشته های نمایشی و موسیقی جهت نشاط زندانیان بهره مند شویم.

در ادامه حجت‌الاسلام حسن پور نیز  اظهار داشت : ما از اجرای فعالیت‌های قرآنی، دینی و مذهبی در قالب فعالیت‌های هنری استقبال خواهیم کرد .

در پایان مقرر گردید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از ظرفیت و نیروهای انسانی و هنرمندان جهت اجرای برنامه های فرهنگی و هنری  و تجهیز کتابخانه  زندان شهرستان دورود تعامل داشته باشد .

۲۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۴۷
ارشاد دورود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید