اخبار

شورای فرهنگ عمومی شهرستان دورود برگزار گردید

شورای فرهنگ عمومی شهرستان دورود برگزار گردید
روز گذشته جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور اعضای این شورا در سالن کنفرانس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود"در این جلسه که با محوریت برگزاری باشکوه مراسم سیزده آبان برگزار شد ابتدا زیدوندی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر این شورا موضوع جلسه را تبیین و تشریح نمود .

سپس حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دورود طی سخنانی بر لزوم برگزاری با شکوه این مراسم توسط ادارات و نهادهای دولتی تاکید و بیان داشت : امیدواریم این مراسم با اهتمام مدیریت آموزش و پرورش و سایر نهادهای دولتی و آحاد مردم ولایتمدار به نحوی باشکوه برگزار گردد .

وی ضمن استقبال از برنامه های پیشنهادی اعضای شورا خصوصا تجلیل از خانواده های شهدای دانش آموزی عنوان کرد : تجلیل از نفرات برتر کنکور و علمی و فرهنگی نیز یکی از برنامه های این گرامیداشت است که در مصلی نماز جمعه برگزار  خواهد شد .

در ادامه فرماندار و نایب رییس شورا طی بیاناتی ضمن گرامیداشت روز دانش آموز ، مسئولین ادارات و آحاد مردم را به برگزاری در خور توجه و شایسته این رخداد مهم سفارش نمود ..

در پایان سایر اعضای حاضر در جلسه دیدگاههای خود ا مطرح کردند .

۱۰ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۳۳
ارشاد دورود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید