اخبار

کمیته ستاد ساماندهی با محوریت هویت ملی و انقلابی جوانان در فضای مجازی برگزار شد

کمیته ستاد ساماندهی با محوریت هویت ملی و انقلابی جوانان در  فضای مجازی برگزار شد
با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ، کمیته ستاد ساماندهی با محوریت هویت ملی و انقلابی جوانان در فضای مجازی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ، در این جلسه که با حضور مسئولین روابط عمومی دستگاههای دولتی شهرستان دورود برگزار شد ، بهروز توحیدیان رِیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طی سخنانی با اشاره به تهدیدها و فرصت فضای مجازی  افزود : بنا به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند ، مساله مدیریت فضای مجازی جزو مسائل مهم ما است ، که این مسئله مسئله ای بلند مدت هم نیست و جزو مسائل نزدیک مااست که باید به آن توجه شود ،   به اهمیت این موضوع بیشتر پی می بریم .

وی بیان داشت : باید کلاسهای آموزشی با هدف آشنایی خانواده ها و نسل جوان با فضای مجازی، معرفی آسیب ها، مزایا و ظرفیت های فضای مجازی، و نیز آگاهی بخشی به خانواده ها و کاربران در شهرستان برگزار شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود گفت : با توجه به تلاش های دشمنان در حوزه ی جنگ نرم، ضرورت آگاهی بخشی به مخاطبان در خصوص آشنایی با فضای مجازی بیش از پیش احساس می شود.
که در این امر نیاز دارد کارهای اساسی و بنیادینی صورت پذیرد .

وی تصریح کرد : جوان امروز ما باید بداند که پرداختن  به  اسطوره های ارزشمند ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی همانند سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به مراتب راهگشاتر از سایر مباحث و مسائلی است که امروزه متاسفانه در حال ترویج است که هیچ گونه ثمره ای را  برای جوانان ما در پی نخواهد داشت .

توحیدیان دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران را با توجه به هجمه های دشمنان و تحریم های ظالمانه علیه مردم و جوانان این مرزو بوم  را افتخار آمیز توصیف کرد و خاطر نشان ساخت : باید از فضای مجازی در راستای انعکاس و اطلاع رسانی اینگونه دستاوردها به نحو احسن استفاده کردد ، و از شکل گیری گروههای مجازی در شبکه های اطلاع رسانی واتساپ ، تلگرام و ... که عملکرد دستگاههای دولتی و مسئولین را نا عادلانه زیر سئوال می برند و باعث تشویش اذهان عمومی می شوند به جد جلوگیری شود .

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵
ارشاد دورود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید