اخبار

برنامه های فرهنگی و هنری در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد

برنامه های فرهنگی و هنری در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود در دومین جلسه با مسئولین انجمنهای فرهنگی و هنری این شهرستان از برگزاری برنامه ها و جشنواره های فرهنگی و هنری در بستر فضای مجازی خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ، صبح امروز بیست و یکم آبان ماه 1399  دومین جلسه مسئولین انجمنهای فرهنگی و هنری شهرستان دورود با حضور مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان  در دفتر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود برگزار شد .

در این جلسه رییس این اداره با اشاره به ادامه اپیدمی کرونا و شرایط خاصی که در پی آن ایجاد شده است گفت :  برگزاری چندین برنامه و  جشنواره فرهنگی و هنری در سال جاری پیش بینی شده که چنانچه نتوانیم این جشنواره ها را به دلیل تصمیمات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا به صورت حضوری برگزار کنیم به طور حتم در بستر وب در طول سال برگزار خواهد شد .

بهروز توحیدیان با عنوان اینکه در دوران کرونا ، وظیفه ما حفظ سلامت هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر است افزود :  نباید به دلیل شیوع این بیماری از آموزش و ترویج مسایل فرهنگی و هنری در قالب برنامه های آموزشی و برگزاری جشنواره های متعدد غافل شده و اینگونه فعالیتها متوقف شود .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود  بیان داشت : بستر فضای مجازی بهترین راهکار در راستای اجرای فعالیتهای فرهنگی و هنری در وضعیت کنونی به شمار می رود و انتظار داریم انجمنهای فرهنگی و هنری به صورت جداگانه طرح برنامه و جشنواره های خود را با موضوعات مسائل اجتماعی ، کرونا ، عفاف و حجاب ،  اقامه نماز ، حقوق شهروندی  و ... را به این اداره ارسال و با بررسی و استفاده از تمامی ظرفیتهای موجود  و با هم دلی و هم افزایی  اصحاب فرهنگ و هنر و مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اجرای آنها  عملیاتی گردند .

حبیب جمشیدی مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نیز طی سخنانی از انجام برنامه های فرهنگی و هنری در بستر فضای مجازی استقبال نمود و اظهار داشت : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان آمادگی خود را از ارائه طرحهای خلاقانه و تاثیر گذار فرهنگی و هنری اعلام میدارد و در حد توان نسبت به تهیه امکانات اولیه جهت توسعه اینگونه فعالیتها  اهتمام  و همکاری خواهد کرد .

۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۸:۰۷
ارشاد دورود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید