اخبار

گرامیداشت 61 شهید کارخانه سیمان دورود برگزار شد

گرامیداشت 61 شهید کارخانه سیمان دورود برگزار شد
به اهتمام ادارات و ارگانهای فرهنگی شهرستان دورود همایش گرامیداشت 61شهید کارخانه سیمان در مکان این کارخانه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ، سید موسی موسوی رییس این اداره با اعلام خبر فوق افزود : در راستای برگزاری برنامه های فرهنگی مشترک با سایر نهادها  ،  برنامه مذکور به صورت ستادی و به اهتمام مسئولین ، ادارات و نهادهای فرهنگی شهرستان دورود از جمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به نحوی با شکوه و در مکان کارخانه سیمان دورود برگزار گردید .

وی بیان داشت : سردار کشکولی فرماندهی سپاه حضرت ابولفضل لرستان بعنوان سخنران این همایش در خصوص جایگاه و ارزش شهدای گرانقدر مطالبی را بیان نمود .

موسوی در ادامه  خاطر نشان کرد : گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر که با نثار جان خود امنیت و آرامش را به جامعه ما ارزانی داشته اند وظیفه آحاد مردم ،  سازمانها و ارگانهای دولتی است که می بایست به نحوی باشکوه و در خور نام این عزیزان برگزار گردد ، که  در این راستا جا دارد از تمامی عزیزانی که در این همایش تشریک مساعی نموده اند تشکر و قدر دانی را به عمل آوریم ..

بنا بر این گزارش در پایان مراسم توسط  سردار کشکولی ،امام جمعه ، فرماندار ، فرماندهی سپاه ناحیه دورود  و مسئولین شهرستان دورود از خانواده معظم شهداء با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد .

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۹
ارشاد دورود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید