اخبار

برنامه تلویزیونی " شادیانه " در فرهنگسرای مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود کلید خورد

برنامه تلویزیونی " شادیانه " در فرهنگسرای مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود کلید خورد
اکیپ تصویر برداری برنامه تلویزیونی "شادیانه " با حضور در فرهنگسرا مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود آیتمهای مربوط به هنرمندان شهرستان دورود را ضبط نمودند

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود کورش شاملو کارگردان این برنامه  طی گفتگویی ضمن تشکر از آقای سید موسی موسوی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود به جهت همکاری و در اختیار نهادن امکانات و  فضای کار عوامل این مجوعه تلویزیونی بیان داشت : این مجموعه تلویزیونی در شصد قسمت تهیه میگردد که در بخشهایی از ضبط این مجموعه از  هنرمندان شهرستان دورود استفاده میگردد .

وی افزود : "شادیانه " مجموعه تلویزیونی است که از شبکه افلاک صدا و سیمای مرکز لرستان به روی آنتن خواهد رفت  و در این مجموعه قسمتهای مختلفی از قبیل : چواشونه ، عصر جدید ، قصه های عامیانه  ... گنجانده شده است .

شاملو ضمن تقدیر از زحمات آقای محمد رضا پولادوند تهیه کننده این برنامه اظهار داشت : در این پروسه آقای فرامرز شکاری بعنوان نویسنده زحمت نوشتن آیتمهای مختلف این مجموعه را خواهند کشید و در آیتمهای مختص به شهرستان دورود از هنرمندان خلاق و با تجربه این شهر همچون  حجت اله خادم فرد ، علی رضا قائد ، رضا کاویان فرد ، رضا بهمنی ، مراد کریوند ، خانمهای زلقی و سالاروند بهره مند خواهیم شد .   

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۱
ارشاد دورود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید