اخبار

برگزاری آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان دورود

برگزاری آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان دورود
در سالروز شهادت شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و روز خبر نگار مراسم تجلیل از خبر نگاران شهرستان دورود در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ، به اهتمام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود  مراسم تجلیل از خبر نگاران این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد   ، در این مراسم حجت الاسلام حقیان امام جمعه ، دکتر حسین گودرزی نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، رییس شورای شهر  ، جانشین فرماندهی انتظامی ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  ، خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان دورود حضور داشتند .

یکی از موضوعاتی که در این نشست توسط امام‌جمعه ، نماینده مردم ازنا و دورود  و فرماندار شهرستان مورد تاکید قرار گرفت ،  تاثیر خبرنگاران و اصحاب رسانه در موضوعات مختلف جامعه  و  بهرمندی صحیح و هدفمند از فضای مجازی بود ودر همین راستا  از مدیر اداره فرهنگ و  ارشاد اسلامی شهرستان دورود تقاضا گردید ، توجه ویژه ای به این موضوع اعمال و در ساماندهی فضای مجازی اهتمام ورزند ،  چرا که توجه به این  امر در شرایط کنونی  بسیار ضروری و کاربردی محسوب می گردد .

دکتر گودرزی نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس  در همین راستا  تاکید نمود  :  با بهرمندی صحیح از این پتانسیل  گامی مفید در راستای پیشرفت و آبادانی شهر و معرفی صحیح این شهرستان برداشته شود.

وی بیان داشت :  انتظار می رود که فعالان در فضای مجازی همراه و هم سوی رسانه های بیگانه حرکت نکنند و از نشراخبار کذب و بی پایه پرهیر نمایند .

در پایان مراسم  با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی که توسط رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود تهیه گردیده بود ، از  تلاش و زحمات خبرنگاران و عوامل آنان  تقدیر به عمل آمد .

۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۴
ارشاد دورود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید