اخبار

مراسم عطر افشانی قبور شهداء به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان

مراسم عطر افشانی قبور شهداء به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود از برگزاری مراسم غبار روبی و و عطر افشانی شهداء در گلزار شهدای خاتم الانبیا ء این شهر به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ،  سید موسی  موسوی با اعلام این خبر افزود : مراسم غبار روبی و عطر افشانی درسال روز تاسیس شورای نگهبان با حضور اعضای این شورا به همراه جمعی از مسئولین  شهرستان دورود در گلزار شهدای خاتم الانبیا ء برگزار شد .
در ایتدای این مراسم حاج غلامحسین سالاروند رئیس دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان دورود با بیان سخنانی  با بر شمردن جایگاه شهدای والا مقام انقلاب اسلامی از زحمات اعضای دفتر نظارت بر انتخابات شهرستان دورود  تقدیر و تشکر  بعمل آورد و افزود 80 درصد اعضای  دفتر نظار بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان دورود اعضای خانواده های معظم شهدا ، جانبازان ،  ایثار گران و آزادگان هستند .

 در این راستا  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان دورود نیز با ارسال پیامی  به مناسبت این روز  بیان داشت : 26 تیر ماه یاد آور تشکیل نهاد شورای نگهبان است ، نهادی که ضامن اقتدار و سلامت نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران است که یکی از دستاوردهای مهم این انقلاب محسوب می شود .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود تصریح کرد : شورای نگهبان از جمله نهادهای نظارتی نظام جمهوری اسلامی ایران است که  تمامی مصوبات مجلس شورای اسلامی پیش از لازم الاجرا شدن ، نیازمند توشیح این شورا است تا از بروز هرگونه مغایرتی با موازین شرع و قانون اساسی جلوگیری کند .

وی ضمن تقدیر و تشکر اززحمات رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان دورود از آنان بعنوان نیروهای ارزشمند و سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نام برد .

در پایان این مراسم با حضور تمام اعضای دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان در شهرستان دورود از 10 نفر فرزنان شاهد ، ایثار گر شهرستان که با شورای نگهبان همکاری مستمری دارند تقدیر به عمل آمد .

۲۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید