اخبار

موفقیتی دیگر توسط نویسنده دورودی در جشنواره بین الملی کتاب

موفقیتی دیگر توسط نویسنده دورودی در جشنواره بین الملی کتاب
موفقیت کتاب " جمهوری هراس " اثر خدایار آزادی نویسنده دورودی در جشنواره بین المللی کتاب ایثار و شهادت، با عنوان( سرخ نگاران )
 
 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ،  این جشنواره ، در راستای ارزیابی علمی و پژوهشی کتاب های ژانر" ایثار و شهادت "  به منظور  حمایت از آثار فاخر نویسندگان و ناشران با محور" توسعه فرهنگی " روز سه شنبه 30 اردیبهشت، در تهران با حضور  معاون اول رئیس جمهور،برگزار شد .
در این جشنواره  از 5 نویسنده برتر، 3 اثر ترجمه شده و 30 نویسنده استانی تجلیل به عمل آمد.که کتاب جمهوری هراس نوشته خدایار آزادی نویسنده لرستانی بعنوان یکی از آثار برتر جشنواره معرفی گردید.
" جمهوری هراس "مجموعه خاطرات جواد صفری از آزادگان سرفراز شهرستان دورود لرستان است که حدود 5 سال و نیم در اردوگاه های عراق اسیر بوده است  و  توسط انتشارات پیام ایثار به چاپ رسیده است .
کتاب با نثری زیبا ،توام با درونمایه ی طنز، به روایت حوادث و رودیدادهای مقاومت و پایداری جوانان ایرانی در شرایطی سخت پرداخته است.
 پیش از این جمهوری هراس در ( جشنواره دو سالانه کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  لرستان) در سال 96 مقام اول را کسب نموده بود .
خدایار آزادی شاعر و داستانویس ، دانش آموخته کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است که  تا کنون 6 اثر در زمینه شعر،  داستان و خاطره به چاپ رسانده است.
۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید