اخبار

برنامه های انجمن شاهنامه دورود در فضای مجازی راه اندازی شد

برنامه های انجمن  شاهنامه دورود در فضای مجازی  راه اندازی شد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود از راه اندازی فعالیتهای انجمن شاهنامه در فضای مجازی خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ، موسوی با اعلام خبر فوق افزود :   فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در فضای مجازی و شبکه‌های پیام رسان اجتماعی هنگامی که بحران کرونا فضای واقعی جامعه را بیمار و خلوت کرده است، باعث شد تا یکبار دیگر ضرورت تقویت دنیای مجازی مورد تاکید قرار گیرد.

وی بیان داشت : با توجه به اینکه در این برهه از زمان فعالیتهای فیزیکی و تجمعات در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری مقدور نمی باشد به همین منظور فعالیتهای  انجمن شاهنامه  دورود  و آیینهای ماهانه  به منظور استفاده  علاقمندان  حوزه  زبان  و ادبیات پارسی خصوصا شاهنامه  فردوسی راه اندازی گردیده است .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود تصریح کرد : در این کانال علاوه بر ثبت آخرین برنامه های انجمن شاهنامه خوانی به طور مستمر روانخوانی شاهنامه از روی آخرین ویرایش  شاهنامه  توسط دکتر جلال خالقی مطلق در دسترس علاقمندان به این حوزه قرارمی گیرد که با صوت و لحن صحیح نزدیک به زبان فردوسی قرائت می گردد .

وی تاکید کرد : هنرمندان ، شاهنامه خوانان و علاقمندان می توانند با آدرس زیر از این پیام رسان بهره مند گردند : htt:t.m/shahname-kani-dordud

 

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید