اخبار

بازدید از چاپخانه ها و کانونهای تبلیغاتی شهرستان دورود

بازدید از چاپخانه ها و کانونهای تبلیغاتی  شهرستان دورود
امروز سیزدهم اردیبهشت ماه 1399 از چاپخانه ها و کانونهای تبلغاتی شهرستان دورود بازدید و مشکلات کاری آنها بررسی گردید

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ، بازدید سرزده رییس و کارشناسان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  از چاپخانه ها و کانونهای تبلغاتی شهرستان دورود انجام گرفت

موسوی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود در حاشیه این بازدید گفت : امروز با حضور در چاپخانه ها و کانونهای تبلیغاتی از نزدیک با کم و کیف کار آنها آشنا و نکات  و موارد قانونی حوزه کاریشان را گوشزد نمودیم .

وی بیان داشت : از آنجا که چاپخانه ها و کانونهای تبلیغاتی ملزم به ارائه کیفیت هنر چاپ و کارهای تبلغاتی در راستای خدمات رسانی به همشهریان هستند ، می بایست در برخی از قسمتها اعم از پی گیری تمدید مجوزها ، نصب کپسول آتشنشانی ، نصب جعبه کمکهای اولیه ، دستگاههای تهویه مطبوع و سایر موارد ایمنی و رعایت مسائل و پروتکل های بهداشتی کوشا باشند .

موسوی تصریح کرد : با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا در سطح جامعه و جلوگیری از تجمعات در مراسمات گوناگون چاپ و تکثیر هرگونه بنر ، تراکت  و اعلامیه اطلاع رسانی ممنوع است و با متخلفین در این عرصه برخورد قانونی به عمل خواهد آمد .

وی اضافه کرد : این بازدیدها مستمر خواهند بود و کانونهای تبلغاتی و چاپخانه داران موظفند در بازدیدهای آتی نسبت به رفع نواقص کاری که به آنان گوشزد شده است اهتمام ورزند .

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید