اخبار

معرفی هیات داوران جشنواره تئاتر لرستان

ترکیب هیات داوران سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان مشخص شد

ترکیب هیات داوران  سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان مشخص شد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ترکیب هیات داوران سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان را معرفی کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، فرید رحمتی با اشاره به اینکه در ترکیب هیات داوران جشنواره امسال از ظرفیت هنرمندان شاخص استان بهره جسته ایم، گفت: پس از بررسی های صورت گرفته و رایزنی با گزینه های مختلف، ترکیب هیات داوران سی و یکمین جشنواره تئاتر استان با حضور چهره های شاخص لرستانی بسته شد.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد: بر همین اساس داوری آثار راه یافته به سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان بر عهده اساتید ارجمند بهزاد فراهانی، شهرام گیل آبادی و غلامحسین شاه علی خواهد بود و نصرت الله مسعودی نیز به عنوان ناظر، هیات داوران را همراهی خواهد کرد.
وی در پایان خاطر نشان ساخت: استفاده از ظرفیت هنرمندان شاخص استان که در تهران مشغول به فعالیت هستند، می تواند زمینه انتقال دانش و تجربیات این اساتید و هنرمندان شاخص به شرکت کنندگان در جشنواره را فراهم نماید.
لازم به ذکر است که سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان طی روزهای ۲۲ و ۲۳ آبان ماه سال جاری به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار می شود.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید