اخبار

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود در آستانه فرا رسیدن روز 13 آبان بیانیه ای صادر کرد

13 آبان نقطه عطفی در حیات انقلاب به منظور مبارزه با استکبار است

13 آبان  نقطه عطفی در حیات انقلاب   به منظور  مبارزه با استکبار است
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود طی بیانیه ای خواهان و خواستار حضور پر شکوه مردم ولایتمدار در راهپیمایی روز 13 آبان شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ، متن بیانیه به شرح زیر می باشد 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 در روز 13 آبان 58 مبارزه ضد آمریکایی آحاد مردم ولایتمدار ابعاد جدیدتری  به خود گرفت .و از آن بعنوان روز ملی مبارزه با استکبار یاد کردند .

در دوران چهل ساله انقلاب  شکوهمند اسلامی ایران دشمنان از هیچ ترفندی  درراستای تضعیف اراده آهنین مردم ولایتمدار کوتاهی نکردند و این امر نه تنها خللی  در اراده  آنان به وجود نیاورد بلکه با استعانت از پروردگار یکتا و رهنمودهای حکیمانه مقام عظمای ولایت همچون سدی محکم و پولادین در برابر یاوه گویان و خودخواهان غربی و اربابشان آمریکای متجاوز ایستادگی  نمودند . و امروز شاهد اقتتدار ایران اسلامی در سراسر گیتی هستیم .

به همین منظور رییس ٰ کارکنان ٰ اصحاب فرهنگ و هنر وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود فردا همدوش با سایر آحاد ولایتمدار در راهپیمایی روز 13 آبا ن شرکت خواهیم نمود و ضمن گرامیداشت این روز  و ادای احترام به ارواح طیبه شهداو با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی ) حمایت همه جانبه خود را از تدابیر دولت محترم جمهوری اسلامی در برابر هرگونه تحریم و تهدید  دشمنان ابراز میداریم .

۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۲
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید