اخبار

21 تا 23 آبان ماه جشنواره تئاتر استان لرستان برگزار می گردد

الیگودرز میزبان سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان

الیگودرز میزبان سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر فجر استان لرستان در الیگودرز خبر داد
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، فرید رحمتی با اعلام این خبر، گفت: تالار سیمرغ مجتمع فرهنگی هنری الیگودرز از ۲۱ تا ۲۳ آبان ماه میزبان گروه های نمایشی حاضر در سی و یکمین جشنواره تئاتر فجر استان خواهد بود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، تصریح کرد: مرحله بازبینی این جشنواره از ۸ تا ۱۰ آبان ماه به صورت زنده انجام می شود و ترکیب هیات بازبین به زودی اعلامخواهد شد.

وی افزود:فقط گروه هایی میتوانندمتقاضی حضور در جشنواره باشند که تعداد هفت اجرای عمومی داشته و خبر اجرای آنها در سایت انجمن هنرهای نمایشی استان و ایران تاتر درج گردیده باشد.

رحمتی اظهار داشت: گروه های متقاضی شرکت در جشنواره می بایست فرم تقاضا شرکت (فرم شماره یک )را از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانها دریافت و نسبت به تکمیل و ارسال آن به دبیرخانه تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اقدام نمایند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پایان خاطر نشان ساخت:آخرین مهلت تقاضا وارسال فرم مذکور چهارم آبان ماه بوده و حتما به تاییداداره شهرستان مربوطه رسیده و ممهور گردد.

۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید