اخبار

نخبگان و فعالان قرآنی دورود تجلیل شدند

نخبگان و فعالان قرآنی دورود  تجلیل شدند
در آیین اختتامیه هفته قرآن و عترت استان لرستان که روز گذشته دهم بهمن 97 در سالن زرین‌کوب مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد برگزار شد، از فعالان قرآنی لرستان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ، در آیین اختتامیه هفته قرآن و عترت استان لرستان  که روز گذشته دهم بهمن  1397 در سالن زرین‌کوب مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد برگزار شد، از  فعالان قرآنی لرستان تجلیل شد.
بنا بر این گزارش، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رمضان تیموری، پژوهشگر و نویسنده ۶۰ عنوان کتاب دینی و مذهبی، نورالدین کرمی، خوشنویس و هنرمند قرآنی، محمد بیرانوند، خیر قرآنی، مهتاب سیاه‌تیری، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت تورالثقلین الیگودرز، ناهید طاهریان مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت، مژگان امیری، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت ولی‌عصر دورود از جمله این فعالان قرآنی بودند.
همچنین  از ناهید کوهنشین، مربی قرآنی نمونه، نرگس قیطاسوند، معصومه بوالحسنی، معصومه یاراحمدی، آمنه عنبری، مریم بیگلری، سمیرا افتخاری همگی  از حافظان کل قرآن‌کریم شهرستان دورود  نیز در این مراسم تجلیل شدند.
در این آیین اختتامیه هفته قرآن و عترت لرستان از محمد علی‌نژاد، عکاس و خبرنگار خبرگزاری ایکنا لرستان و مرضیه حافظی خبرنگار ایکنا که طی این مدت رابط خبری و مسئول روابط عمومی هفته قرآن و عترت لرستان بود، تجلیل شد.
در این آیین اختتامیه هفته قرآن و عترت لرستان از زهرا ستادی حافظ لرستانی یازده ساله قرآن تجلیل شد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۰۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید