اخبار

نمایشگاه آثار خوشنویسی در نگارخانه فرهنگسرای مهر دورود برپا شد

نمایشگاه  آثار خوشنویسی در نگارخانه  فرهنگسرای مهر دورود برپا شد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود از برپایی نمایشگاه آثار خوشنویسی شاگردان استاد معین از اساتید خوشنویسی استان لرستان و شهرستان دورود در نگار خانه فرهنگسرای مهر این شهر خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ،  وی با اعلام این خبر افزود :  تعداد 35 اثر تابلوی خوشنویسی در ابعاد مختلف و با شیوه های شکسته ، نستعلیق و ... مربوط به شاگردان استاد معین در نگارخانه  مجتمع فرهنگی هنری مهر  از امروز بیست و یکم  مهر ماه 1397 برپا گردیده است .

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را شناسایی استعدادهای جوان و ترغیب آنها در راستای تولید آثار هنری ارزشمند و فاخر ذکر کرد و افزود :  خوشبختانه شهرستان دورود پتانسیل خوبی در حوزه خوشنویسی دارا می باشد که از دانش اساتید برجسته ای همچون استاد معصومی ، استاد بهلولی و استاد معین  بهره مند هستند  و وجود این اساتید  به ترویج و پیشرفت  هنر  خوشنویسی در سطح شهرستان کمک شایانی را نموده است .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود از علاقمندان  دعوت به عمل آورد همه روزه صبح ها و بعد از ظهرها با حضور در نگارخانه مجتمع فرهنگی و هنری مهر  از نمایشگاه مذکور دیدن به عمل آورند .

گفتنی است این نمایشگاه بمدت یکهفته  و تا تاریخ  بیست و هفتم مهر ماه  97 دایر خواهد بود .

۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۸:۰۰
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید